iPad 2′yi Bluetooth İle İnternete Bağlama
16 Ağustos 2011 – 12:48 | 6 Yorumlar

Uzun aradan sonra yeni ancak kısa olanacak bir yazı ile tekrar karşınızdayım. iPad 2 ülkemizde satılmaya başladığı ilk günlerdeki stok yetersizliği nedeni ile bir çok kişi iPad 2′nin Wifi modelini almak zorunda kalmıştı, Stoklardaki …

Devamını Oku »
Genel

Genel olarak herhangi bir kategoriye sahip olmayan güncel konuları bulabileceğiniz yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone

iPhone, iPad ve iPod ile ilgili güncel sürüm haberleri, ilginç programların ve Apple Dünyasındaki gelişmelerin yer aldığı kategori.

Navigation

Araç içi navigasyon cihazları, mobile uyumcu navigasyon programları, PNA, PND cihazlarının tanıtımlarını bulabileceğiniz bir bölüm.

PC

Bilgilsayarınız için yenilikler, programlar, donanımlar, virüsler ve çözümleri. İşletim sistemleri hakkında bilgiler ile ilgili konular burada.

WordPress

WordPress, Blogların vazgeçilmez hazır içerik yönetim sistemi. Temalar, bileşenler vs… konularını bulabileceğiniz bir bölüm.

Ana Sayfa » Genel

İlhamlık Kartvizit Galerileri

Yazan Tarih 08 Mart 2011 – 14:02 - 2.665 İzlenmeYorum Yok

Kartvizit tasarımları her zaman zor tasarımlar arasındadır. Küçük bir alana kişisel bilgilerinizle birlikte şirket bilgilerininde yazılabilmesi, aynı zamanda kartvizitin ilgi çekiciliğinide ön planda tutulması gerekmektedir. Bu yüzden kartvizit tasarımları zor işlerdir. Bu konuda internetten biraz araştırma yaparken ilgimi çeken oldukca güzel kartvizit tasarımlarından oluşan bir arşive rastladım. Kartvizit tasarımı ile ilgili sitelere ulabileceğiniz adres burada.

Yazara ait bilgiler

Fatih ÇİL bu blogda 67 makale yazdı.

Sıradanlığı ile sıradışı olan bir insan.

Etiketler: ”, , ,

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen! Gravatar.