iPad 2′yi Bluetooth İle İnternete Bağlama
16 Ağustos 2011 – 12:48 | 6 Yorumlar

Uzun aradan sonra yeni ancak kısa olanacak bir yazı ile tekrar karşınızdayım. iPad 2 ülkemizde satılmaya başladığı ilk günlerdeki stok yetersizliği nedeni ile bir çok kişi iPad 2′nin Wifi modelini almak zorunda kalmıştı, Stoklardaki …

Devamını Oku »
Genel

Genel olarak herhangi bir kategoriye sahip olmayan güncel konuları bulabileceğiniz yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone

iPhone, iPad ve iPod ile ilgili güncel sürüm haberleri, ilginç programların ve Apple Dünyasındaki gelişmelerin yer aldığı kategori.

Navigation

Araç içi navigasyon cihazları, mobile uyumcu navigasyon programları, PNA, PND cihazlarının tanıtımlarını bulabileceğiniz bir bölüm.

PC

Bilgilsayarınız için yenilikler, programlar, donanımlar, virüsler ve çözümleri. İşletim sistemleri hakkında bilgiler ile ilgili konular burada.

WordPress

WordPress, Blogların vazgeçilmez hazır içerik yönetim sistemi. Temalar, bileşenler vs… konularını bulabileceğiniz bir bölüm.

Ana Sayfa » Genel

Akıllı Kol Saatleri

Yazan Tarih 11 Şubat 2012 – 10:28 - 3.439 İzlenmeYorum Yok

Son yılların en büyük teknolojik ürünlerinden olan akıllı telefonlardan sonra şimdide akıllı kol saatleri hayatımızın bir parçası olacak gibi. Bu saatler ile yapabilecekleriniz konusunda söyleyebileceklerim oldukca fazla, öncelikle saatler Android tabanlı işletim sistemi ile çalışmakta ve cep telefonunuz ile bluetooth aracılığı ile bağlatı kuruyor, bu sayede gelen maillerinize, mesajlarınıza rahatlıkla ulaşabiliyor hatta facebook, twitter gibi uygulamalar ile sosyal medyadan uzak kalmıyorsunuz. Kolunuzdaki saat aynı zaman bir ajanda görevi görebiliyor. Tüm bunları yanında hava durumu bilgileri gibi bir çok özelliğide içinde barındırabiliyor.  Fiyatları şu an için oldukca yüksek ülkemizde henüz satışı varmıdır bilmiyorum ama akıllı bir telefona sahipseniz bu saate ihtiyaç duymayacağınız kanısındayım. İsterseniz aşağıdaki video ve resimler ile bahsettiğimiz kol saatini daha yakından tanıyalım.

 

Yazara ait bilgiler

Fatih ÇİL bu blogda 67 makale yazdı.

Sıradanlığı ile sıradışı olan bir insan.

Etiketler: ”, , ,

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen! Gravatar.